ZŠ a MŠ Lišov

Den otevřených dveří - MŠ

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 od 8.00 do 12.00 hod Den otevřených dveří v MŠ Lišov a MŠ Velechvín, kdy si rodiče s dětmi mohou prohlédnout prostory mateřských škol.

Zápis dětí do MŠ pro školní rok 2018 – 2019

V letošním roce proběhne podání žádostí o přijetí do MŠ Lišov a MŠ Velechvín dle novely školského zákona ve dnech 3. a 4. května 2018.
Zavádí se povinné předškolní vzdělávání pro děti, které dosáhnou pěti let do měsíce září. Tyto děti nastoupí v následujícím školním roce 2018/2019 k povinnému předškolnímu vzdělávání.

Kompletní informace najdete v příloze.

evidencni-list-pro-dite.pdf 236.3 Kb
informace-k-zapisu-do-materske-skoly.pdf 362.9 Kb
kriteria-pro-prijimani-deti-do-materske-skoly.pdf 840.7 Kb
zadost-do-ms702284266.pdf 136.7 Kb
zapis-deti-do-ms-.pdf 385.5 Kb

Zápis dětí do prvních tříd pro školní rok 2018 – 2019

V pondělí 9. a v úterý 10. dubna 2018.
K zápisu se dostaví děti, které do 31. 8. 2018 dovrší šestý rok věku včetně těch, kterým byl odložen začátek povinné školní docházky o jeden rok.

Kompletní informace najdete v příloze.

a-informace-k-zapisu.pdf 353.1 Kb
doplnujici-informace-k-zapisu-deti-do-1.-trid.pdf 539.3 Kb
kriteria-pro-prijimani-deti-do-1.-trid-zs.pdf 357.8 Kb
zadost-o-odklad-2018.pdf 197.5 Kb
zadost-o-prijeti-do-zs.pdf 556.6 Kb

Příměstské tábory

predbezna-prihlaska.pdf 173.7 Kb
primestsky-tabor398874953.pdf 195.3 Kb

Jak si správně podat žádost o posouzení školní zralosti - informace pro rodiče z PPP

jak-si-spravne-podat-zadost-o-posouzeni-skolni-zralosti.pdf 388.1 Kb
vyjadreni-lekare.pdf 174.7 Kb

Fotografování tříd

22. 5. 2018 - 1. stupeň, na skupinky pouze žáci 5. tříd,
23. 5. 2018 - 2. stupeň, na skupinky pouze žáci 9. tříd.

Výběrové řízení - Stavební úpravy MŠ 2. pavilon

Technická dokumentace a výkaz výměr je k dispozici v elektronické podobě na CD v sekretariátu školy.

ms.pdf 1061.8 Kb
pruvodni-dopis-vr.pdf 331.9 Kb

Výběrové řízení - Stavební úpravy - Šatny ZŠ

pruvodni-dopis-vr648755958.pdf 331.9 Kb
satny-zs.pdf 1036 Kb

Příloha ke školnímu řádu - Používání elektronických zařízení

v-1a-priloha-sr-elektronicka-zarizeni.pdf 292.6 Kb

Vážení rodiče,

od 2. pololetí školního roku 2017/2018 mají pedagogové ZŠ a MŠ Lišov stanoveny konzultační hodiny pro řešení výchovně-vzdělávacích záležitostí žáků. Prosím, využívejte těchto konzultací. Mimo stanovenou dobu s Vámi pedagogové nejsou povinni tyto záležitosti probírat vzhledem k jejich výuce a přípravě na výuku. Seznam s časy konzultačních hodin najdete na www stránkách ZŠ a MŠ Lišov. Prosím, na konzultaci se vždy předem objednejte. V případě, že Vám nevyhovuje den ani čas stanovené konzultace, lze se předem domluvit s příslušným pedagogem na jiném Vám vyhovujícím termínu, díky jeho vstřícnosti Vám jistě bude vyhověno.

Děkujeme za pochopení, ZŠ a MŠ Lišov.

konzultacni-hodiny612880549.pdf 190.4 Kb

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Vláda ČR 8. 3. 2017 schválila nová pravidla pro projekty Školní mléko a Ovoce a zelenina do škol. Od září 2017 mají nárok na ovoce a zeleninu zcela zdarma nově všichni žáci základních škol, tzn. 1. – 9. třídy. Žáci budou mít také nárok na neochucené mléčné výrobky zcela zdarma, a to cca 4 ks/měsíc. Ovoce, zeleninu a mléko budou dostávat žáci do tříd. První dodávka se uskuteční v 38. týdnu. Naší škole bude ovoce, zeleninu a mléčné výrobky dodávat firma Laktea, o. p. s. jako v minulých letech. Kromě neochucených výrobků budou mít žáci nárok na dotované mléčné výrobky, které budou cenově zvýhodněny tak jako dosud.

Peníze na dotované mléčné výrobky mohou rodiče uložit prostřednictvím školní pokladny. Žák má nárok na jeden částečně dotovaný mléčný výrobek denně. Žák si ho vyzvedne pomocí čipu v automatu ve vestibulu školy.
V tento okamžik je možno objednat POUZE MLÉKO BEZ PŘÍCHUTĚ a to jak dotované, tak nedotované.
Bohužel SZIF ještě nerozhodl o dotaci na ochucené mléko, tudíž v měsíci září a říjnu nebude možnost ho objednat.
Co se týče mléka bez příchutě, každý žák má po měsíc září a říjen nárok pouze na 2ks za měsíc.

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Dlouhodobé akce a projektyZákladní škola a Mateřská škola Lišov - netkatalog.cz