Zrušení termínu školního plesu

Školní ples z důvodu zákazu akcí nad 100 osob (v souvislosti s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví) neproběhne bohužel v plánovaném termínu 21. 3. 2020. Budeme vás však určitě včas informovat o náhradním termínu. Děkujeme za pochopení.

Personální změny ve vedení na období březen-srpen 2020

Vzhledem k odchodu dosavadní zástupkyně ředitele I. Hohenbergerové na mateřskou dovolenou trvající od 16.3.2020 do srpna 2020, zaujme dočasně její místo paní Mgr. Irena Březinová. Věříme, že vše bude nadále fungovat ke spokojenosti všech rodičů i dětí. Děkujeme za pochopení.

Dopis krajské hygienické stanice školám okresu Č. Budějovice

Věnujte, prosím, pozornost doporučením KHS při výjezdech do postižených oblastí. Více v dokumentu níže. Děkujeme.

dopis-pro-skoly-cb.doc 49.2 Kb

Informace a možná doporučení k výskytu nového koronaviru

informace-k-vy-skytu-nove-ho-koronaviru-web-odde-leni-a-nemocnice.pdf 545.1 Kb

Zápisy 2020-21 vypsány.

Termíny zápisů do ZŠ a MŠ jsou vypsány od ledna 2020 a více informací naleznete na webu v sekci ZŠ/Zápis a MŠ/Zápis.

Kroužky angličtiny pro prvňáčky!

Tolik očekávané kroužky angličtiny pro 1. třídy spouštíme od tohoto prosince! Přihlášky do kroužků v papírové podobě jsou k dispozici u paní učitelek nebo zde na webu. Těšíme se na nové ministudentíčky angličtiny a jazykům třikrát zdar!!

prihlaska-anglictina.docx 13.9 Kb

Kroužky jsou tu - na nic nečekejte a vybírejte!

Letos jsme k široké nabídce kroužků, na kterou jste zvyklí, přidali několik horkých novinek: německou konverzaci pro 8.-9. třídy (s paní ředitelkou), anglickou konverzaci pro 7.-9. třídy (s paní zástupkyní), přípravu na anglické zkoušky Movers pro 5. a 6. řídy (s paní učitelkou Jirouškovou). Navazujeme znovu na kroužek in-line bruslení pro 3.-4. třídy. Opět poběží keramický kroužek pro děti i pro dospělé. Tak už neváhejte a vzhůru na palubu, vyplouváme 1.10.2019!

evidence-krouzku-2019-20-aktuell-1-.xlsx 39 Kb
prihlaska-do-krouzku-pro-zaky-zs264906930.pdf 186.1 Kb

Vyjádření vedení školy ke stávce učitelů

vyjadreni-stavka.pdf 213.2 Kb

Jazyková učebna ROBOTEL - jak na to

V rámci naší nové jazykové učebny pracujeme se softwarem SmartClass + od firmy Robotel. Níže najdete odkazy potřebné k používání programu z vašeho počítače.

Jazyková učebna ROBOTEL

Pro práci v systému Robotel je třeba mít v prohlížeči povolený FlashPlayer.

Pro přihlášení mimo školu použijte odkazy v následující tabulce:

MIMO ŠKOLU
Přihlásit do SmartClass+ jako student Jazyková učebna ROBOTEL