Informace k provozu 2. stupně od 8. 6. 2020

V příloze naleznete základní informace k provozu školy v tomto období, potvrdťe účast na skupinových konzultacích (6. - 8. ročníky) prosím nejpozději do 7.6.  e-mailem na adresu: reditel@zslisov.cz, dále pak zde naleznete čestné prohlášení, pročtěte též manuál MŠMT!

Většina výuky na 2. stupni probíhá dále on-line formou, ke skupinovým konzultacím se přihlásili někteří žáci 6. až 8. ročníků, pro ostatní žáky je možné s pedagogy domlouvat individuální konzultace, ve shodě s třídním učitelem lze zorganizovat vyzvednutí osobních věcí žáků, učebnice se budou vyměňovat v září. Věnujte pozornost Bakalářům, kde se objeví do 8.6. předběžná známka z daného předmětu, ped. rada je 18.6., je zde do té doby prostor pro konzultace. O organizaci předávání vysvědčení budete informováni.

2.stupen516302968.docx 22.5 Kb
ochrana-zdravi-zs-aktualizace.pdf 1059.8 Kb