Uzavření škol z důvodu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví

Od 11.3.2020 až do odvolání jsou uzavřeny všechny základní, střední a vysoké školy. Mateřské školy zůstavájí nadále v provozu.

Mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19.

Rodiče budou informováni detailněji prostřednictvím zpráv systému Komens, prosíme je tedy o sledování jejich účtu. Děti budou mít průběžně k dispozici podklady a materiály k domácímu samostudiu, naleznete je na odkazu https://drive.google.com/open?id=1ezpkC24yAzYd2doTLWPHHq7iBWlVDbtj. Zkopírujte si ho do svého prohlížeče a dále vyberte třídu svého dítěte.

Formulář " Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy" bude rodičům k dispozici od 11.3. 2020 na sekretariátu školy.

Odhlášení obědů i svačin dětí ze ZŠ zařídí škola. Pro MŠ budou obědy i svačiny nadále zajištěny.

Děkujeme za pochopení.

mo-mzcr-preruseni-vyuky.pdf 202.8 Kb