Platby stravného

Platby stravného

Provádí se zálohově převodem z účtu strávníka – inkasně, tato platba je nejméně finančně náročná a pohodlná. Strávník se nemusí o nic starat, platbu si sami vyinkasujeme a strávníka přihlásíme.

V nutných případech je možné zaplatit platbu bezhotovostně na stravovací účet ŠJ, číslo 0566551389/0800. Platba musí být připsána na náš účet nejpozději den předem do 11:30. Až po připsání platby je následně přihlášen na obědy!!! Berte prosím na vědomí, že připsání platby na náš účet trvá i několik dní!!! 

--------------------------------

Оплата харчування
Здійснюється заздалегідь шляхом переказу з рахунку пансіонату - прямим дебетом, цей платіж є найменш витратним у фінансовому плані та зручним. Пансіонату ні про що не потрібно турбуватися, ми самі збираємо плату та реєструємо пансіоната.

У необхідних випадках можлива оплата безготівковим способом на рахунок громадського харчування ŠJ за номером 0566551389/0800. Оплата повинна бути зарахована на наш рахунок не пізніше 11:30 ранку напередодні. Тільки після зарахування оплати він в подальшому записується на обід!!! Зверніть увагу, що оплата надходить на наш рахунок протягом декількох днів!!!