Provoz v týdnu od 26.10 do 30.10.2020

Mateřská škola ve Velechvíně a též pak v omezeném režimu v Lišově bude v tomto období vyjma státního svátku dne 28.10. v provozu. Vzhledem k aktuální situaci pečlivě prosím zvažujte přihlášení dětí do školky. Prosíme též o případné odhlašování stravy.

Děkujeme!

Provoz mateřské školy (školní rok 2020/21)

Milí rodiče,

začínáme nový školní rok a již si pomalu zvykáme, že nebude o překotná dění nouze, a že nám virus opět trochu změní naše běžné počínání. K přípravě prostor školky a též hlavně k přípravě všech aktivit a celého školního roku jsme s mými kolegyněmi přistupovaly s cílem plně vyvážit pocit jistoty a bezpečí a zároveň zachovat plnohodnotný provoz mateřské školky. Abychom v tomto duchu mohli všichni pokračovat, musíme nastavit alespoň základní pravidla, o jejichž respektování a dodržování vás moc prosíme. Pravidla jsou umístěna v prostorech mateřské školky.

Dle Mimořádného opatření MZ je nutno nosit ve vnitřních prostorech roušku (či jiné zakrytí dýchcích cest), výjimkou jsou děti a pracovníci mateřských škol.

Děkujeme za pochopení, respekt a vaši pomoc

Monika Hrdinová