Podzimní kulišárny ze školky s ježkem a veverkou

Podzim již končí, i přesto si ho s dětmi užijte!

podzimni-kulisarny-ze-skolky-s-jezkem-a-veverkou346801755.pdf 2021.1 Kb

Školkový občasník

Dobrý den, všem rodičům a dětem,

v příloze naleznete 1. vydání občasníku Kulišárny ze školky, toto vydání je věnováno hlavně předškolákům.

text-web-kulisarny.docx 367.7 Kb

Snížení úplaty - MŠ

V případě, že Vaše dítě nenavštěvuje MŠ ani jeden den v daném měsíci, je možno zažádat o snížení úplaty za školné.

V příloze naleznete formulář (listopad), který zašlete nejpozději do posledního dne v daném měsíci na emailovou adresu: pnymsova@gmail.com.

zadost-o-snizeni-skolkovneho-listopad-2020.docx 13.4 Kb

Provoz MŠ od 2.11.2020

Mateřská škola v Lišově i ve Velechvíně je v běžném provozu všech oddělení.

Velká poklona, dík a úcta kolegyním v mateřské školce - drží stále v první linii!!!

Moc vám děkujeme.

Provoz mateřské školy (školní rok 2020/21)

Milí rodiče,

začínáme nový školní rok a již si pomalu zvykáme, že nebude o překotná dění nouze, a že nám virus opět trochu změní naše běžné počínání. K přípravě prostor školky a též hlavně k přípravě všech aktivit a celého školního roku jsme s mými kolegyněmi přistupovaly s cílem plně vyvážit pocit jistoty a bezpečí a zároveň zachovat plnohodnotný provoz mateřské školky. Abychom v tomto duchu mohli všichni pokračovat, musíme nastavit alespoň základní pravidla, o jejichž respektování a dodržování vás moc prosíme. Pravidla jsou umístěna v prostorech mateřské školky.

Dle Mimořádného opatření MZ je nutno nosit ve vnitřních prostorech roušku (či jiné zakrytí dýchcích cest), výjimkou jsou děti a pracovníci mateřských škol.

Děkujeme za pochopení, respekt a vaši pomoc

Monika Hrdinová