Provozní doba a režim ŠD

Ranní provoz:

05.45 - 07.30 hodin

Odpolední provoz:

11.30 - 17.00 hodin, výchovná činnost od 13.00 - 14.30.
V době výchovné činnosti je možné žáky vyzvednout pouze v nutných případech.

Do 16:00 jsou děti ve svých oddělěních, v 16:00 se převádějí do 5. oddělení (zvonek 5. odd ŠD).

ikona článku

Příměstské tábory Léto 2022

Rezervujte si termíny pro své děti, tábory jsou právě vypsány.

Za předpokladu příznivé epidemiologické situace a jasných pokynů příslušných ministerstev, jsou vypsány tyto příměstské tábory :

1.   18. - 22.7.2022 -  sportovně turistický tábor ( dsteinbauerova@centrum.cz)

2.   25. - 29.7.2022 -  sportovní tábor ( dadu.roz@seznam.cz)

3.    8.  - 12.8.2022 -  hravý tábor (simankova.dana@seznam.cz).

U každého tábora máte e-mailovou adresu, na kterou své dítě do 13. května 2022 můžete

předběžně přihlásit. Pokud bude tábor plně obsazen, bude vám nabídnut jiný, ještě neobsazený. Tábor je vhodný pouze pro školní děti.

Od 17. května 2022 obdržíte závaznou přihlášku s podrobnými pokyny. Po vyplnění závazné přihlášky (prosíme čitelně) a zaplacení poplatku za tábor, lze dítě odhlásit jen na základě potvrzení nemoci od lékaře. Závazné přihlášky odevzdejte nejpozději do 3.června 2022.

Cena tábora bude 1 600,-Kč (v ceně je zahrnut oběd, svačiny, pití, vstupné, jízdné a další

náklady dle zaměření tábora).

Děti se budou scházet každý den od 7,30 - 8,00 hodin a rozcházet do 16,00 hodin.

Pro zodpovězení jakýchkoliv dotazů se obracejte na všechny paní vychovatelky.

Změna programu vyhrazena.

J.Vyskočilová

vedoucí vychovatelka ŠD

. Další tábory a termíny budou ještě vypsány!

Těšíme se na Vás!