Příměstské tábory 2024
ikona článku

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

Chcete, aby se vaše děti o prázdninách nenudily? Přihlaste je k nám, kde budou v kolektivu kamarádů, super vedoucích a nebude čas na nudu. Máme pestrý program plný zábavy, společných aktivit, her a výletů.

Tábor je určen pouze pro děti z naší školy a bude se konat při dostatečném počtu zájemců. U každého tábora máte e-mailovou adresu, na kterou své dítě do 31.března 2024 můžete předběžně přihlásit. Pokud bude tábor plně obsazen, bude vám nabídnut jiný, ještě neobsazený.

Od 8.dubna 2024 obdržíte závaznou přihlášku s podrobnými pokyny. Po vyplnění závazné přihlášky a zaplacení poplatku za tábor přes školní pokladnu, lze dítě odhlásit jen na základě potvrzení nemoci od lékaře. Závazné přihlášky odevzdejte nejpozději do 5.května 2024.

Cena tábora je 2 300 Kč (v ceně je oběd, svačiny, pití, vstupné, jízdné a další náklady dle zaměření tábora).

Děti se budou scházet každý den od 7,30 – 8,00 hodin a rozcházet do 16,00 hodin.

• 8.7. - 12.7.2023 – SPORTOVNÍ TÁBOR PRO 2. STUPEŇ

Jana Mikolášková email: jana.mikolaskova@zslisov.cz

• 15.7. - 19.7.2023 –  HRAVÁ FLEKONOŽKA (turisticko – výtvarný tábor)

Jitka Kumnácká Jitka.kumnacka@zslisov.cz

• 22.7.  - 26.7.2023 -  SPORTEM PROTI NUDĚ (sportovní tábor)

Drahomíra Franková email: drahomira.frankova@zslisov.cz

• 5.8. - 9.8.2023 –  INDIÁNSKÉ LÉTO (hravý tábor)

Dana Šimánková email: dana.simankova@zslisov.cz

Pro zodpovězení jakýchkoliv dotazů se obracejte na všechny paní vychovatelky.

Změna programu vyhrazena

V. Křížová